Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167381

Reklaamimüügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kliendisuhete loomine ja hoidmine ning suhtlemine meediaagentuuridega

Ootused kandidaadile

  • turundus-, majandus- või reklaamialane kõrgharidus
  • töökogemus juhtiva telekanali reklaamiosakonnas või juhtivas meediaagentuuris
  • väga hea inglise keele oskus
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • iseseisvus tööülesannete planeerimisel ja teostamisel
  • meekonnatöö valmidus

Ettevõte pakub

  • põnevat võimalust osaleda Kalev Spordi tegemistes
  • tööpanusele väärilist tasu
  • nooruslikku ja teotahtelist meeskonda

Tööpakkumise number
#167381

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2008
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2008

OÜ Eesti Spordikanal on AS-i Kalev meediaettevõte, mis orienteerub põnevate ja populaarsete spordivõistluste ülekannetele, uudistele Eestist ja raja tagant ning toodab telesaateid, mis lahutavad meelt ja harivad hinge.

Vaata rohkem