Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57539

Reklaamimüügi projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Otsime oma meeskonda reklaamimüüjat, kes tunneb kliendikeskse müügi saladusi. Müügil põhinev palk võimaldab head sissetulekut hakkajale müüjale.
Oled see sina, keda me otsime?

Ootused kandidaadile

-positiivsus ja innukus
-loovus ja omaalgatuslikkus
-kogemus klienditeenindusest või müügitööst
-valmidus meeskonnatööks
-sujuv eesti keele oskus

Ettevõte pakub

  • põhipalk ja müügil põhinev boonussüsteem
  • meeldiv ja toetav tiimi tugi
  • koolitus
  • messidel osalemine ja komandeeringud

Tööpakkumise number
#57539