Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293135

Reklaamimüügi projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendisuhete loomine ja hoidmine
Aktiivne müük ja hinnapakkumiste koostamine
Erinevate reklaamkampaaniate läbiviimine ja tulemuste analüüs

Ootused kandidaadile

Müügitöö kogemus ( kasuks kui on meedia või turunduse valdkonnas)
Hea suhtlemisoskus, töös aktiivne ja avatud isiksus
Loominguline ja laia silmaringiga
Väga hea eesti keele oskus
B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Toetavat ja toredat meeskonda
Heale töötajale väärilist tasu
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd

Tööpakkumise number
#293135

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
28. november 2012

Temp Group Estonia OÜ on personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Meie kliendiks on taustamuusikaprogrammide ja reklaamivahenduse ning audiosüsteemide paigalduse ja hooldusega tegelev ettevõte

Vaata rohkem