Värsked tööpakkumised

Reklaamimüügi projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 375475

Tööpakkumise number

375475

Töö kirjeldus

Otsime positiivset ja hea suhtlusoskusega inimest Eesti kõige uuemasse raadiojaama reklaami müüma. Raadio HIT FM on täiskasvanud kuulajale mõeldud kvaliteetne, uuendusmeelne ja positiivset meeleolu loov muusikaraadio.
Pakume kuulajaile väga laia muusikavalikut läbi aastakümnete. Mängime laule rock ‘n’ rolli klassikast kuni moodsate TOP 40 hittideni välja. Sihtgrupist lähtuvalt on suurem osakaal vanemal (80-90) muusikal.
Oma levialaga jõuame enamiku eesti keelt kõneleva inimeseni. Meid on võimalik kuulata Tallinnas, Tartus ja Pärnus ning neid linnu ümbritsevais maakondades. Lisaks loomulikult ka läbi veebi: www.hitfm.ee/player
Raadio stuudio ning kontoriruumid asuvad Solarise Keskuses Tallinnas.
Lisainfo: www.hitfm.ee

Töö sisuks on:
Reklaamimüük uutele ja olemasolevatele klientidele
Reklaamklippide sisestamine programmi
Kliendikohtumistel osalemine
Isikliku eelarve täitmine
Eriprojektide väljamõtlemine ja elluviimine

Nõudmised kandidaadile

Varasem reklaamimüügi kogemus
Hea suhtlemisoskus
Võime iseseisvalt töötada ja püstitatud eesmärkide suunas liikuda
Hea pingetaluvus
Huvi raadiomaastiku vastu
Inglise keele oskus
Keskharidus

Ettevõte pakub

Vastavalt oma panusele sissetulekut, millel lage ees ei ole
Võimalust endale ise kliendibaas kokku panna
Väga häid arenemisvõimalusi, sest tegu on alles alustanud raadiojaamaga
Sõbralikke kaastöötajaid
Väga viisakat kontorit Solarise Keskuse IV korrusel koos suurepärase vaatega Teatri väljakule
Tööks vajalikke vahendeid
Võimalust olla ise oma aja peremees

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. aprill 2015
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2015