Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625280
Kaugtöö võimalus

Reklaamimüügi projektijuht

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 4. november 2019
Kuulutus aegub: 3. detsember 2019

Töö kirjeldus

Tutvustada olemasolevatele ja uutele klientidele Linna Ekraanide teenuseid ning teha aktiivmüüki.

Ootused kandidaadile

Meie otsime oma kollektiivi tulemustele orienteeritud meeskonnamängijaid. Kasuks tulevad eelnev töökogemus müügi ja/või reklaami valdkonnas; inglise keele oskus ja B- kategooria juhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

- Põhipalka ja igakuiseid boonuseid
- Ametialased koolitused
- Ettevõte annab sinu käsutusse kõik vajalikud töövahendid (sülearvuti, telefon jms.)
- Tasuta spordiklubi külastamise võimalust
- Piiramatus koguses tasuta kohvi ja joogivett
- Pääsmeid paljudele spordiüritustele (nt. Eesti jalgpallikoondise mängudele) ja kontsertitele

Tööpakkumise number
#625280

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
4. november 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem