Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #727079

Reklaamimüügi projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne Äripäeva väljaannete reklaampakettide müük olemasolevatele ja uutele klientidele.

Ootused kandidaadile

  • Väga hea suhtlemisoskus

  • Müügitöö kogemus

  • Avatud meel ja lai silmaring

  • Suur saavutusvajadus

Ettevõte pakub

  • Sõbralik ja toetav meeskond

  • Arendav, huvitav ja vastutusrikas töö

  • Võimalus osaleda Äripäeva konverentsidel

  • 35 puhkusepäeva aastas

  • Väljaõpe, mis aitab jõuda seatud eesmärkideni

  • Head sportimisvõimalused

Tööpakkumise number
#727079

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 2300 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. september 2021
Kuulutus sisestati:
2. september 2021

Äripäev on osa Skandinaavia suurimast meediafirmast Bonnier Grupp.
Asutamisest alates 1989. aastal on Äripäev vahendanud informatsiooni Eesti juhtidele, eesmärgiga muuta ärikeskkond läbipaistvaks ja kõigile võrdseid võimalusi pakkuvaks. Tänaseks oleme kasvanud laia tooteprofiiliga Eesti juhtivaks ettevõtetele suunatud info pakkujaks.

Vaata rohkem