Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216446

Reklaamimüügi projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

REKLAAMI MÜÜK ÄRIPÄEVA PABER- JA VEEBIVÄLJAANNETESSE

Nõudmised kandidaadile

Otsime oma meeskonda aktiivset müügile orienteeritud inimest.
Eeldame:

  • Sul on olemas aastatepikkune aktiivse müügitöö kogemus
  • Sinu püssirohusalv on endiselt täis.
  • Sul on iseseisva töö kogemus.
  • Sa oled harjunud iseendale eesmärke püstitama ja neid täitma.
  • Sa oled harjunud tegema tööd rohkem, kui sinult nõutakse.
  • Sul on lai silmaring ja positiivne ellusuhtumine.
  • Sul oled harjunud pingelise tööga ja oled valmis iga päev 8 tundi pühendama ainult tööle.
  • Sinu pikaajalised abimehed on arvuti ja telefon.

Kui Sul on olemas eelnevad omadused ja oled nõus täie pühendumusega tööle asuma, siis pakume võimalust teenida kahe kuni neljakordset Eesti keskmist palka
Väljaõpet ja koolitusi vastavalt Äripäeva koolituskavale
Rõõmsameelseid ja toetavaid töökaaslasi
Võimalust ülisoodsalt sportida

Tööpakkumise number
#216446

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2011

CVKeskus.ee klient

Juhtiv majandusleht Eestis

Vaata rohkem