Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298969

Reklaamimüügi projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

reklaamiklientide nõustamine, uute projektide väljatöötamine
uute kliendisuhete arendamine
seatud eesmärkide ja eelarvete täitmine
suhtlus toimetustega

Ootused kandidaadile

eelnev reklaamimüügi kogemus
hea eesti- ja suhtlustasandil inglise keele oskus
korrektsus, täpsus, iseseisva töö kogemus
initsiatiivikus, algatusvõime, aktiivsus

Ettevõte pakub

karjääri Eesti edukamas ja suurimas ajakirjade kirjastuses
noort, toetavat ning arenevat meeskonda
palju tööd, palju tegemist, töötulemustest sõltuvat, kuid head palka ning arenemisvõimalust

Lisainfo

kandideerimisel on nõutav eelnev reklaamimüügikogemus. Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust

Tööpakkumise number
#298969

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem