Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69467

Reklaamikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Infowebi AS võtab oma müügimeeskonda Info Pages infobrözüüri info- ja reklaamimüügi konsultandi.

Ootused kandidaadile

Oled meie meeskonda ja reklaamikonsultandi ametikohale teretulnud kui:

  • oled vanusevahemikus 25 - 55 eluaastat;
  • Sulle sobib liikuv ning rutiinivaba töö (valmisolek Eesti-sisesteks lähetusteks);
  • oled aktiivne, positiivne ja müügitööle orienteeritud;
  • oskad tavakasutaja tasemel arvutit;
  • valdad nii eesti kui vene keelt;
  • omad autojuhilube ning auto kasutamise võimalust;
  • lisaks põhipalgale oled huvitatud heast tulemuspalgast.

Ettevõte pakub

  • erialane baaskoolitus mai alguses;
  • palju huvitavat ja liikuvat tööd;
  • hea ja konkreetne toode/teenus, mida müüa;
  • mõnus töökeskkond ning edumeelsed kaaslased;
  • tubli töö eest vääriline tasu ja kompensatsioonid.

Tööpakkumise number
#69467