Värsked tööpakkumised

Reklaamijagaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 185750

Tööpakkumise number

185750

Töö kirjeldus

Otsime töökaid,energilisi,ausaid,hea väljanägemisega töölisi,kes jagavad meie firma reklaame.

Nõudmised kandidaadile

Hea väljanägemine,tahe tööd teha,energilisus.Kasuks tuleb mitme võõrkeele valdamine lisaks eesti keelele,vene,inglise ja soome.Suhtemisoskus ja julgus.

Paindlikku graafikut,kas poole või täiskohaga tööaega.Suhtlemist inimestega,vaheldusrikast tööd.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. november 2009
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2009

OÜ Serverette on 1999. aastal asutatud firma. Meie tegevusvaldkonnaks on teenindussektor. Seoses kaadri uuendamise ja täiendamisega pakume võimalust liituda meie kollektiiviga.