Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321098

Reklaamide valmistaja paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi reklaamide valmistajat paigaldajat, kelle töö ülesanneteks on valgus- ja välireklaamide, kleebisreklaamide ja muu sellise valmistamine ning paigaldus.Kasutatavad materjalid on alumiinium, teras, erinevad plastikud, erinevad valgusallikad jne.Paigalduse raames väljasõidud pealinnast kaugemale ning vahel ka piiri taha.

Ootused kandidaadile

*varasem kogemus metallitöödega
*varasem kogemus elektritöödega
*tehliline taip ning täpsus
*elementaarne arvutioskus
*juhilubade olemusolu

Omalt poolt pakume vaheldusrikast ning mitmekülgset tööd täistööajaga.Stabiilsust. Konkurentsivõimelist palka.

Tööpakkumise number
#321098

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
25. september 2013
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Reklaamivabrik on asutatud 2005. aastal.Meie põhilisteks tegevusharudeks on väli,- sise,- ning valgusreklaamide valmistamine, paigaldamine ning hooldus.
Peame väga oluliseks toodete kvaliteeti, mistõttu ootame oma töötajatelt suurt pühendumust ja vastutustunnet.

Vaata rohkem