Värsked tööpakkumised

Reklaami projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183830

Tööpakkumise number

183830

Töö kirjeldus

Pakume Sulle väljakutset ennast proovile panna reklaamimüüjana Eesti juhtivate ajakirjade kirjastaja reklaamiosakonnas. Sinu töö sisuks on aktiivne reklaami müük äriklientidele, reklaamirubriikide loomine ja vedamine ning koos kliendiga parimate reklaamilahenduste leidmine ja väljatöötamine. Sinu töö eesmärgiks on suurendada reklaamimüügi mahtu ja klientide arvu Ajakirjade Kirjastuse ajakirjades.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui Sa oled julge, naudid müügitööd ja klientidega suhtlemist ning valdad inglise keelt suhtlustasemel. Oled eelistatud kandidaat kui omad varasemat müügitöö kogemust meedia või reklaamivaldkonnas ning tunned huvi traditsioonilise ja uue meedia vastu. Sa sobid Ajakirjade Kirjastuse meeskonda kui oled initsiatiivikas, iseseisev, hea suhtlemis- ja koostööoskusega, positiivne ning suudad töötada tulemuslikult ka pingelistes olukordades.

Võimalust töötada ja areneda stabiilses, oma valdkonna juhtivas ettevõttes. Ajakirjade Kirjastuses ootab Sind huvitav ja rutiinivaba töö, ambitsioonikad eesmärgid, meeldiv ja tegus meeskond. Sa saad hea töö eest head tulemustasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. september 2009
Kuulutus sisestati:
9. september 2009

AS Ajakirjade Kirjastus on Eesti ajakirjade kirjastamise turuliider, andes välja 25 ajakirja, mille lugejate koguarv on üle 1,1 miljoni. Ajakirjade Kirjastuse väljaannete hulka kuuluvad ajakirjad Kroonika, Anne&Stiil, Eesti Naine, Kodukiri, Naised, Nädal, Teleleht, TervisPluss, Pere ja Kodu, Jana, Ristik, Tvojo TV, Oma Maitse jpt. Peale ajakirjade kirjastatakse ka kliendiajakirju ja raamatuid, millest tuntuim on kokaraamatute sari “100 rooga”. Lisaks on Ajakirjade Kirjastusel neli internetiportaali: www.naistemaailm.ee, www.toidutare.ee, www.kroonika.ee ja www.telekas.ee.Ajakirjade Kirjastuse omanikud on võrdselt Eesti Meedia ja Ekspress Grupp.