Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318605

Reklaami- ja turundusosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti Kontserdi turunduse ja müügiosakonna tegevuse strateegiline juhtimine:
Turundusplaani väljatöötamine kaasates sellesse turundus-ja müügiosakonna töötajad ning Tartu, Jõhvi ja Pärnu kontserdimajade müügijuhid.
Müügieesmärkide täitmisele kaasaaitamine. Reklaami-, müügiedendus-ja PR kampaaniate läbiviimine. Eesti Kontserdi kaubamärgi arendamine. Koostööpartnerite võrgustiku loomine, nendega koostöölepingute sõlmimine.

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus antud valdkonnas
eesti, vene ja inglise keele valdamine
erialane haridus
hea stressitaluvus
hea suhtlemisoskus
hea suuline ja kirjalik väljendusoskus
rõõmsameelsus

väljakutset luua meie kontserttegevusele parim turundus ja seda realiseeriv meeskond
osalust rahvusvahelistes koostööprojektides
kõrgkvaliteetses kultuurivaldkonnas töötamise väärtust
meeldivat kollektiivi
mitmekülgset tööd
osalemist töökas meeskonnas

Lisainfo

Ootame esseed teemal „Tänapäeva turunduse võimalused suurele kontserdiorganisatsioonile“

Tööpakkumise number
#318605

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. september 2013
Kuulutus sisestati:
3. september 2013

Eesti Kontsert, Eesti suurim kontserdiorganisatsioon, korraldab aastas ligi tuhat kontserti, sh kümmekond festivali, Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis asuvates kontserdimajades, Peterburi Jaani kirikus, rohkem kui sajas paigas üle Eesti.

Vaata rohkem