Värsked tööpakkumised

Rekkajuht/jõuluvana

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 55917

Tööpakkumise number

55917

Töö kirjeldus

Otsime puuduvat lüli jõulukaravani. Tegemist on detsembri lõpus korraldatava jõulukaravaniga, mis koosneb suurtest ja väga esinduslikest rekkadest. Jõulukaravan sõidab läbi erinevad eesti piirkonnad jagades hulgaliselt jõulurõõmu ja üllatusi. Tegemist on väga mitmekülgse, huvitava ja palju rõõmu andva tööga.

Nõudmised kandidaadile

• Rekkajuhtimise kogemus ja õigused
• Väga hea suhtlemisoskus
• Rõõmsameelsus
• Soov olla väga hea jõuluvana

Ettevõte pakub

• Lühiajalist kuid väga huvitavat kogemust
• Võimalust panna ennast proovile jõuluvanana
• Väga häid palgatingimusi.

Lisainfo

Töö on lühiajaline, nagu jõuludki. Algab 19. detsembril ja saab läbi 23. detsembril. Annab hea tunde ja loob tõelise jõulumeeleolu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
9. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2005
Brutopalk:
kuni 100 EEK tunnis

Adecco on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis tegutseb 72 riigis andes tööd üle 700 000-le inimesele. Eestis alustasime tegevust sel suvel pakkudes peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenust meie kohalikele ja rahvusvahelistele klientidele.
Jäädes Adecco töötajaks pakume Sulle nii lühiajaliste kui pikaajaliste lepingute kaudu võimalust koguda huvitavaid kogemusi erinevatest valdkondadest!