Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55917

REKKAJUHT/JÕULUVANA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime puuduvat lüli jõulukaravani. Tegemist on detsembri lõpus korraldatava jõulukaravaniga, mis koosneb suurtest ja väga esinduslikest rekkadest. Jõulukaravan sõidab läbi erinevad eesti piirkonnad jagades hulgaliselt jõulurõõmu ja üllatusi. Tegemist on väga mitmekülgse, huvitava ja palju rõõmu andva tööga.

Ootused kandidaadile

  • Rekkajuhtimise kogemus ja õigused
  • Väga hea suhtlemisoskus
  • Rõõmsameelsus
  • Soov olla väga hea jõuluvana

Ettevõte pakub

  • Lühiajalist kuid väga huvitavat kogemust
  • Võimalust panna ennast proovile jõuluvanana
  • Väga häid palgatingimusi.

Lisainfo

Töö on lühiajaline, nagu jõuludki. Algab 19. detsembril ja saab läbi 23. detsembril. Annab hea tunde ja loob tõelise jõulumeeleolu.

Tööpakkumise number
#55917