Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #226738

Rekkajuht

CVKeskus.ee klient
Soome
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd E-kategooria autojuhile rahvusvahelises ettevõttes. Ettevõtte põhitransiidid on suunal Soome-Venemaa (nt Moskva). Kandideerimise eelduseks on sõidukogemus Venemaa suunal ning Venemaaga seotud spetsiifiliste eripärade tundmine. Autojuht peab olema valmis võimalikeks seisakuteks piiripunktidel.

Palume kandideerida autojuhtidel, kes hetkel töötavad või kellel on hiljutine kogemus Venemaa suunal.

Ootused kandidaadile

- E-kategooria juhtimisluba
- Digikaart
- ADR litsents (kui hetkel puudub, saab hiljem järgi teha)
- Väga hea vene keele oskus
- Eesti keele oskus suhtlustasandil
- Kogemused antud valdkonnas (nt kogemus tollideklarite täitmisel)
- Täpsus ja kohusetundlikus
- Vastupidavus

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes
- Vahetustega tööd (Vahetused alates 2-6 nädalat)
- Võimalus teenida väga head palka

Lisainfo

PALUME KANDIDEERIDA AINULT VENEMAA KOGEMUSTEGA AUTOJUHTIDEL.

Tööpakkumise number
#226738
Rekkajuht