Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #527799

Reisiteenindaja

CVKeskus.ee klient
Hispaania
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö asukohaks on Lõuna-Hispaania rannikul ja Vahemerel seilav kaater. Tegemist 17m pikkuse kaatriga, mille pardal on 2-5 liikmeline meeskond.
Töö toimub 1-3 kuuliste intervallidega.

Töö sisuks on:

Kaatri puhastamine;
Söögi valmistamine;
Informatsiooni hankimine reisiteekonnale jäävate kultuuriväärtuste kohta;
Laste hoidmine.

Ootused kandidaadile

Ausus, pingetaluvus, kohusetundlikus
Söögi valmistamise oskus;
Meresõidu taluvus;
Töökus ja korraarmastus
Positiivne ellusuhtumine

Võimalust reisida ja näha kauneid vahemereäärseid sadamaid. Töötada soojas ja päikselises kliimas ning nautida merd. Konkurentsivõimelist palka.

Tööpakkumise number
#527799

Asukoht:
Hispaania
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Kuni 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. mai 2018
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem