Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136994

Reisikorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- reisiprogrammide koostamine inglise ja saksa keeles
- mitmesuguste turismiteenuste broneerimine Eestis ja vajadusel ka teistes Via Hansa sihtkohtades
- tellitud teenuste järelevalve
- koostöö erinevate hankijate ja partneritega

Ootused kandidaadile

- erialane haridus ja/või töökogemus turismi alal (kogemus incoming reisikorraldajana on kandideerimisel oluliseks eeliseks)
- heal tasemel inglise ja saksa keele valdamine
- arvutioskus (MS Office)
- hea suhtlemis- ja kontaktiloomise oskus
- pingetaluvus, iseseisvus, kohusetundlikkus

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
- koolitust ja arenemisvõimalust
- motiveerivat töötasu ja häid töötingimusi
- noort ja dünaamilist meeskonda

Tööpakkumise number
#136994

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2008

Via Hansa on juhtiv rahvusvaheline sissetuleva turismiga tegelev ettevõte Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal, Poolas ja Soomes. Seoses tegevuse laiendamisega otsime uusi töötajaid oma Tallinna meeskonda.

Vaata rohkem