Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35802

Reisikorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on pikaajalise kogemusega reisibüroo.
Firmal o­n siseturismi osakond, kelle ülesandeks o­n teenindada eestlasi ning välisturismi osakond, kelle vahendusel tutvustatakse välisturistidele Eestit, Lätit, Leedut, Venemaad jt. kohti Skandinaaviamaadest Austraaliani välja.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- lõpetatud kõrg - või keskeriharidust
- eelnevat töökogemust reisikorraldajana
- väga head eesti keele oskust
- väga head soome keele oskust
- inglise keele oskust suhtlustasandil
- vene keele oskust suhtlustasandil
- loovust
- aktiivsust
- kohusetundlikkust
- täpsust
- ausust

Ettevõte pakub

- vaheldusrikast tööd
- kaasaegset töökeskkonda
- võimalust võtta vastu iseseisvaid otsuseid
- motiveerivat palgasüsteemi

Tööpakkumise number
#35802