Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #25467

Reisikorraldaja grupiosakonda

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Incoming turismiteenuste organiseerimine ja korraldamine

Ootused kandidaadile

  • kogemust turismialal (eelistatavalt incoming turismi alalt)
  • väga head inglise keele oskust, kasuks tuleb vene keele oskus
  • kõrgharidust
  • töökust, pingetaluvust ja kõrgelt arenenud kohusetunnet
  • innovatiivsust ja head suhtlemisoskust
  • algatus- ja koostöövõimet ning iseseisvat mõtlemist
  • kasuks tuleb mõne muu võõrkeele oskus

Ettevõte pakub

  • tööd edukas rahvusvahelises ettevõttes
  • kaasaegset töökeskkonda Tallinna kesklinnas
  • motiveerivat palka
  • arenguvõimalust

Tööpakkumise number
#25467

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
27. november 2003

Via Hansa Grupp on juhtivaid sissetuleva turismi reisikorraldajaid Baltimaades, omades harukontoreid Vilniuses, Riias, Tallinnas, St. Peterburgis ja Helsingis.
Via Hansa Eesti ja DMC Via Hansa otsivad seoses ettevõtete kiire arenguga kolme uut liiget oma noorde ja aktiivsesse kollektiivi

Vaata rohkem