Värsked tööpakkumised

Reisikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 60952

Tööpakkumise number

60952

Töö kirjeldus

Otsime kõrghooajaks, perioodil 01.05.2006.a. - 31.08.2006.a. reisikorraldajaid, kelle ülesandeks on Tallinna vanalinnas asuvas kontoris klientidele reisiteenuste müük ja info jagamine. Ettevõtte klientideks on Eestit külastavad välismaalased, kellele vahendame majutust, transporti, pakettreise jms.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame väga head inglise keele ja veel ühe võõrkeele oskust. Kasuks tuleb vene keele ja soome keele oskus, kuid see ei ole nõutav. Samuti väga hea arvuti kasutamise oskus, organiseerimisvõime, iseseisvus, korrektsus ja initsiatiivikus. Kandidaat peab olema hea suhtleja ning rõõmsa meelega.

Varasem töökogemus reisialal ei ole nõutav kuid tuleb kasuks.

Pakume kandidaadile põnevat ja vaheldusrikast tööd, nooruslikku ja pidevalt arenevat töökeskkonda, töökohta Tallinna vanalinna südames ning konkurentsivõimelist töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
14. märts 2006
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2006

Tuletour OÜ on Eestisse incoming reisiteenuseid korraldav ettevõte. Pakume välismaalastele Eestis puhkamise võimalust. Korraldame ise reise ning vahendame turistidele majutust, transporti ja pakettreise. Ettevõte on avanud Tallinna vanalinnas turistide teenindamiseks kontori brandi "Tourist Service Centre" all.