Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56995

Reisikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Reisikonsultandi töö konverentsiturismi ja äriklientidele reisiteenuste osutamisega tegelevas firmas.

Ootused kandidaadile

Eelnev erialane töökogemus
Võõrkeelte oskus

Võimalus ennast teostada kiirelt kasvavas ja arenevas meeskonnas

Lisainfo

Mitmes riigis tegutsev Eesti firma on otsustanud kõigi oma tütarfirmade reisiteenuste korraldamise koondada Tallinnas asuvasse peakontorisse ja otsib uude loodavasse osakonda esimesi spetsialiste.

Tööpakkumise number
#56995