Värsked tööpakkumised

Reisikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 81399

Tööpakkumise number

81399

Töö kirjeldus

Ülesanneteks on klientide broneeringute vormistamine Tallinki ja Silja line liinidele, laeva- ja kaldateenuste müümine ning kliendi reisi õnnestumise tagamine juba enne reisi toimumist.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:
- soome ja/või rootsi kõne- ja kirjakeele oskust
- tulemustele suunatud suhtumist, aktiivsust ja julgust
- kogemust teeninduse ja/või müügitöös
- positiivset suhtumist ja paindlikkust
- stressitaluvust ja oskust kiiresti muutuvas olukorras toime tulla
- kiiret õppimis- ja omandamisvõimet
- Microsoft programmide käsitlemise oskust

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- tööd, mis pakub rohkesti väljakutseid
- huvitavat mitmekultuurilist töökeskkonda
- suures firmas töötamise eeliseid
- põhjalikku baaskoolitust
- võimalust areneda ja teha karjääri
- sõbralikke ja abivalmis kolleege
- tänapäevaseid töövahendeid ja-tingimusi

Lisainfo

Oleme avatud 7 päeva nädalas, 8.00-21.15, seega peaksid olema valmis töötama ka õhtuti ja nädalalõppudel.
Kui tunned, et selline töö võiks Sulle sobida ja soovid koos meiega üles ehitada Läänemere suurima telefoniteeninduskeskuse, siis saada meile vabas vormis sooviavaldus koos CV-ga hiljemalt 22.10.2006 a.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2006
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2006

AS Tallink Grupp on suurim laevliikluse korraldaja Eesti, Soome, Rootsi, Läti ja Saksamaa liinil ning omab märkimisväärset kaubavedude turuosa Läänemerel.