Värsked tööpakkumised

Reisikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 124546

Tööpakkumise number

124546

Töö kirjeldus

Reisikonsultandi ülesandeks on Tallinki ja Silja Line poolt pakutavate toodete ja teenuste müük telefoni teel Tallinna ja Tartu Contact Centeris

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:
- Väga head soome või rootsi keele oskust
- Positiivset suhtumist, paindlikkust, aktiivsust
- Stressitaluvust ja oskust kiiresti muutuvas olukorras toime tulla
- Kiiret õppimis- ja omandamisvõimet
- Microsoft programmide käsitlemise oskust
- Kasuks tuleb kogemus teeninduse ja/või müügitööst

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- Tööd, mis pakub rohkesti väljakutseid
- Stabiilset rahvusvahelist töökeskkonda
- Põhjalikku baaskoolitust
- Võimalust areneda ja teha karjääri
- Sõbralikke ja abivalmis kolleege
- Paindlikku töögraafikut
- Lisatasusid võõrkeele ja tulemusliku töö eest
- Ettevõttes kehtivaid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. november 2007
Kuulutus sisestati:
19. september 2007

AS Tallink Grupp on oma 21 laeva ning 7 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. 2006. aasta on olnud firma ajaloos üks aktiivsemaid ning areng on toimunud väga kiiresti. Peale laienemise merel, on Tallinki suunaks pakkuda mitmekesisemat teenindust ka maal. Lisaks Tallinna südalinnas asuvale Tallink City Hotel`ile avasime 2007. aasta märtsis Tallink Spa & Conference Hotel`i. Senine kiire areng paneb meid otsima juurde tublisid ja teotahtelisi inimesi, kes oleksid oma ala professionaalid ja tunneksid rõõmu sellest mida nad teevad.