Värsked tööpakkumised

Reisikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30843

Tööpakkumise number

30843

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded on:

• Lennu-, laeva- ja rongipiletite broneerimine ja müük;
• Reisipakettide broneerimine ja müük;
• Hotellide broneerimne ja müük;
• Reisikindlustuse müük;

Otsime reisikonsultante Reisieksperdi Kesklinna ja Roosikrantsi kontoritesse. Tööaeg E-R 9-18 ja L 10-15, graafiku alusel.

Nõudmised kandidaadile

• keskharidust, turismialane eriharidus tuleb kasuks
• head suhtlemisoskust
• eelnevat töökogemust reisibüroos
• broneerimissüsteemide Amadeus või Galileo tundmist
• head arvuti kasutamise oskust
• arenemisvõimet
• suutlikkust ja oskust teha meeskonnatööd
• häid teadmisi reisigeograafiast

Reisiekspert on suurim Eesti kapitalil tegutsev reisibüroo. Firma 2003. a. tehniline käive oli 112 milj. EEK. Reisiekspert on täisteenust pakkuv reisibüroo, lisaks letimüügile on meil eraldi osakond korporatiivklientide teenidnamiseks, sissetuleva turismi osakond, agenditeenindus, tootmisosakond ja konverentsiteeninduse osakonnad.

Reisieksperdi müügibürood asuvad Tallinnas Pärnu mnt. 12 ja Roosikrantsi 19, Tartus Küüni tn. 4, Pärnus Rüütli tn. 47 ja Viljandis Lossi 29/Tartu 11.

Töötajatele pakume kaasaegset kvaliteetset töökeskkonda, sõbralikku töökollektiivi, head palka vastavalt töötulemustele. Lisaks tavalised reisibüroos töötamise hüved.

Lisainfo www.reisiekspert.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
24. mai 2004

Firma tegevusvaldkondadeks on:
(a) Reisiteenuste müük,
(b) Reisikorraldus,
(c) Äri-klientuuri teenindus,
(d) Incoming (Eestisse ja ümberkaudsetesse riikidesse saabuvate klientide teenindamine, sh siseturism),
(e) Konverentside ja kongresside teenindus (sh incentive reisiteenused).

Meie äriidee:
(a) täisteenust pakkuv reisibüroo ja reisikorraldaja,
(b) kvaliteetsed teenused (vs. lihtsustatud odavad teenused),
(c) “rätsepatöö” (reisiteenused vastavalt kliendi soovidele),
(d) niššturgude kasutamine.

Reisiekspert on asutatud 1995. aastal. Reisiekspert on suurim Eesti kapitalile kuuluv reisibüroo.

Kasutatavad kaubamärgid:
Reisiekspert - reisibüroo ja reisikorraldusteenused
Konverentsiekspert - konverentsiteenused

Firmalause
Kvaliteetreisid Reisieksperdilt