Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #90782

Reisikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Reisiekspert otsib oma meeskonda reisikonsultant-klienditeenindajat Tallinna müügibüroosse.

Ootused kandidaadile

varasem reisibüroos töötamise kogemus
Galileo või Amadeus CRS/GDS tundmine
meeskonnas töötamise suutlikkus
huvi müügitöö vastu ja head suhtlemisoskus
korrektsus ja täpsus
head arvuti kasutamise oskus
head geograafia tundmine

Ettevõte pakub

isiklikust panusest sõltuvat motiveerivat töötasu
tegutsemist Eesti mitmekülgseimas reisibüroos
kiiresti arenevat töökeskkonda
nooruslikku kollektiivi
lisaks tavapärased reisbüroos töötamise hüved

Tööpakkumise number
#90782

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2007

Reisiekspert on Eesti erakapitalil põhinev täisteenust pakkuv reisibüroo, reisikorraldaja ja konverentsikorraldaja.

Firma tegevusvaldkondadeks on:
(a) Reisiteenuste müük,
(b) Reisikorraldus,
(c) Äri-klientuuri teenindus,
(d) Incoming (Eestisse ja ümberkaudsetesse riikidesse saabuvate klientide teenindamine, sh siseturism),
(e) Konverentside ja kongresside teenindus (sh incentive reisiteenused).

Vaata rohkem