Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66779

Reisikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nõustamine reisiteenuste ja -toodete kohta, reisi sihtmaana Itaalia
Reisipakkumise koostamine
Kliendile müügi vormistamine ja reisidokumentide ettevalmistamine
Rõõmsameelne ja professionaalne kliendi teenindamine

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus reisikonsultandina (Amadeus broneerimissüsteemi valdamine)
Vaimustumus Itaaliast
Üldteadmised itaalia keelest ja kultuurist on hinnatavad lisaväärtused
Eesti keele väga hea, inglise keele hea oskus, itaalia ja vene tulevad kasuks
Hooliv ja austav suhtumine inimestesse ja töösse
Initsiatiivikus, läbirääkimisoskus

rahvusvahelist entusiastlikku meeskonda ja uudset töökeskkonda reisikonsultandi jaoks
arenemisvõimalust
erialakursuseid (näiteks itaalia keele kursused)
konkurentsivõimelist põhipalka ja tulemuspalka

Lisainfo

Et saada osa kandideerijate huvist ja kirest Itaalia elustiili vastu, palume väljavalitutel ette valmistada viieminutilise ettekande: performance Itaalia teemal – toidust, moest, kaunitest paikadest Itaalias.

Tööpakkumise number
#66779

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. mai 2006
Kuulutus sisestati:
10. mai 2006

Avame juuni kuus Viru keskuse neljandal korrusel Itaalia elustiilikeskuse Felicitalia, mis rajaneb kolmel valdkonnal: Itaalia gourmet toidutooted, Itaalia uued fashion brändid, ning eriturism Itaalia kaunitesse paikadesse. Hakkame korraldame erinevaid üritusi seoses moe ,reisimise ja toitumiskultuuriga ( fashion shows kokanduskursused ). 600 ruutmeetril asetsev elustiilikeskus on loodud italia tuntud disainer Massimo Alvisi poolt.

Vaata rohkem