Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21825

Reisikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti vanim IATA reisibüroo otsib kogemustega reisikonsultanti.

Ootused kandidaadile

Vajalik eelnev töökogemus (soovitatavalt IATA) reisibüroos, lennupiletite broneerimissüsteemi (Amadeus, Galileo) tundmine ja töökogemus, hea keeleoskus (soome, inglise, vene).

Eneseteostusvõimalust väikeses, sõbralikus kollektiivis ja heade töötulemuste eest väärilist tasu

Tööpakkumise number
#21825

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
26. mai 2003

CVKeskus.ee klient

10429402

Vaata rohkem