Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22960

Reisikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eestis tegutsemist alustav rahvusvaheline reisikorraldaja pakub tööd reisikonsultantidele

Ootused kandidaadile

  • Väga hea suhtlemisoskus, avatus, rõõmsameelsus
  • Kliendile orienteeritus
  • Täpsus, kohusetunne, ausus
  • Algatusvõime ja iseseisva töö oskus
  • Eesti keelele lisaks vene ja inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil
  • Avatud silmaring ja huvi maailma vastu

Ettevõte pakub

  • Pingelist tööd lahedas keskkonnas
  • Reisimisvõimalust
  • Koolitust
  • Tulemustest sõltuvat motiveerivat palka

Lisainfo

CV-d koos kaaskirjaga ootame hiljemalt 6.augustiks e-mailie reisikorraldaja@hot.ee

Tööpakkumise number
#22960

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. august 2003
Kuulutus sisestati:
3. august 2003

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem