Värsked tööpakkumised

Reisijateeninduse juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120598

Tööpakkumise number

120598

Töö kirjeldus

Reisijateeninduse juhi ülesanneteks on reisijate teenindamise protsessi juhtimine ja koostöö lennufirmade ning partneritega esindajatega kvaliteetse teenuse osutamiseks.

Nõudmised kandidaadile

Töö eeldab väga head suulist ja kirjalikku inglise keele oskust, töökogemust lennundusvaldkonnas, reisibüroos või reisikorraldusettevõttes, valmidust meeskonnatööks, iseseisvust ja pingetaluvust.

Sobival kandidaadil on:
• head eeldused või kogemused juhitööks
• väga hea suulise ja kirjaliku inglise keele oskus
• kõrgharidus või ta on selle omandamise lõppetapis
• kirjalike dokumentide koostamise oskus ja kogemus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• põnevaid väljakutseid ja arenguvõimalusi
• head meeskonda
• tööle väärilist tasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2007
Kuulutus sisestati:
23. august 2007

AS Tallinn Airport GH on AS Tallinna Lennujaam tütarettevõte, mille põhitegevuseks on õhusõidukite, reisijate ja kauba teenindamine.