Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178942

Reisijateenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • erinevate lennufirmade reisijate ja pagasi registreerimine andmebaasides
  • reisijate lennukisse mineku korraldamine
  • erivajadustega reisijate abistamine

Ootused kandidaadile

  • sõbralikkus ja abivalmidus
  • hoolimine inimestest ja soov oma tööd hästi teha
  • eelnev töökogemus klienditeeninduses (soovitavalt turismialane)
  • hea eesti ja inglise keele oskus, soovitavalt vene keele oskus
  • arvuti kasutamise oskus

  • võimalust olla vahva ja särasilmse kollektiivi täieõiguslik liige
  • lennufirmade ja lennujaama poolset väljaõpet
  • öisel ajal Tallinna piires transporti tööle/koju
  • arenemis- ja karjäärivõimalusi

Lisainfo

  • tööleping on tähtajaline, kuni 30.09.2009
  • lennujaam on avatud kõik päevad aastas;
  • töö on vahetustega, s.h. öisel ajal; esimese vahetuse algus kell 04:00
  • vahetuste pikkus on varieeruv

Tööpakkumise number
#178942