Värsked tööpakkumised

Reisijateenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 31742

Tööpakkumise number

31742

Töö kirjeldus

Reisijateenindaja tööülesandeks on reisijate ja nende pagasi teenindamine reisiterminalis ning reisidokumentide kontroll (check-in). Töö on graafikujärgne.

Nõudmised kandidaadile

Kvaliteetseks teenindamiseks on sobival kandidaadil positiivne ellusuhtumine, eelnev töökogemus klienditeenindajana, hea suuline inglise ja vene keele oskus, arvuti kasutamise oskus lõppkasutaja tasemel ning valmisolek klientide teenindamiseks.

Pakume tööks vajalikku väljaõpet ja täiendkoolitust ning võimalust töötada meeldivas ja kaasaegses töökeskkonnas.

Lisainfo

Märgusõna "Reisijateenindaja"

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. juuli 2004
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2004

AS Tallinna Lennujaam on kaasaegne, kliendikeskne, kvaliteetset teenust osutav äriühing, mille põhitegevuseks on õhusõidukite, reisijate ja kauba teenindamine.