Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176915

Reisijateenindaja abi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puudega reisijate abistamine reisiterminalis liikumisel,
Liikumispuudega reisijate transportimine (s.h. tõstmine) lennukisse
Invavahendite haldamine ja korrashoid
Pagasikärude transportimine reisijate teenindusalal
pakikandmisteenuse osutamine

Ootused kandidaadile

eesti , inglise, vene keele oskus suulisel suhtlustasemel
hea füüsiline ja vaimne tervis
suhtlemisvalmidus ja -oskused
täisealine
seadusekuulekus

Ettevõte pakub

vahetustega tööd, ka öisel ajal
toredat kollektiivi
väljaõpet

Lisainfo

Töö sobib heas füüsilises vormis olevatele noormeestele, kellele meeldib suhelda erinevate inimestega ning kellele pakub rõõmu nii suurte kui väikeste, nii vanade kui noorte inimeste abistamine.

Tööpakkumise number
#176915