Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68925

Reisiesindaja

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine sihtkohas
Probleemide lahendamine
Suhtlemine partnerfirmaga ja peakontoriga
Aruandlus

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus
Eelnev töökogemus turisminduses
Eesti, vene ja inglise keele väga hea oskus, lisaks mõni muu võõrkeel
Väga hea stressitaluvus ja kohanemisvõime
Juhilubade olemasolu
Valmisolek olla kodust eemal kuni 6 kuud järjest

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd Eesti suurimas reisikorraldusettevõttes
Võimalusi enesetäiendamiseks ning professionaalsete oskuste arendamiseks
Sõbralikku ja teotahtelist meeskonda
Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kandideerimiseks saata inglise ja eesti keelne CV.

Tööpakkumise number
#68925

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2006

Novatours OÜ alustas tegutsemist Eestis 2004 aasta kevadel. 2006. aastaks haaras ettevõte väljamineval reisikorraldusturul liidripsotsiooni.

Vaata rohkem