Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22961

Reisiesindaja sihtkohamaal

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eestis tegutsemist alustav rahvusvaheline reisikorraldaja pakub tööd reisiesindajatele sihtkohamaal

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtlemisoskus, avatus, rõõmsameelsus, säravad silmad
  • Intelligents, haritus, lai silmaring, huvi ajaloo, kultuuri ja kunsti vastu
  • Esinemisoskus ja -soov
  • Kliendile orienteeritus, teenindusvalmidus
  • Täpsus, kohusetunne, ausus
  • Algatusvõime ja iseseisva töö oskus, võime kiiresti reageerida
  • Eesti keelele lisaks väga hea inglise keele oskus, hea vene keele oskus
  • Stressitaluvus
  • Kõrgharidus või selle omandamine
  • Vanust vähemalt 22 aastat
  • Valmisolekut viibida Eestist eemal vähemalt 3 kuud korraga

Ettevõte pakub

  • Pingelist ja vaheldusrikast tööd välisriigis
  • Koolitust
  • Tulemustest sõltuvat, motiveerivat palka

Lisainfo

CV-d koos kaaskirjaga ootame hiljemalt 14.augustiks e-mailile: reisikorraldaja@hot.ee

Tööpakkumise number
#22961

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. august 2003
Kuulutus sisestati:
3. august 2003

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem