Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143396

Reisiesindaja

CVKeskus.ee klient
muu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine sihtkohas
Probleemide lahendamine
Suhtlemine partnerfirmaga.

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus
Huvi ajaloo ja teiste rahvaste kultuuri vastu
Eesti, vene ja inglise keele väga hea oskus, lisaks ühe järgneva keele suhtlustasandil valdamist: saksa, kreeka, itaalia, hispaania, araabia
Väga hea stressitaluvus ja probleemide lahendamise oskus
Väga hea suhtlemisoskus
Juhilubade olemasolu
Valmisolek olla kodust eemal kuni 6 kuud järjest

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd Eesti suurimas reisikorraldusettevõttes,
Võimalusi enesetäiendamiseks ning professionaalsete oskuste arendamiseks,
Võimalust töötada erinevates riikides.

Lisainfo

Kandideerimiseks saata inglise ja eesti keelne CV ka merike(ät)novatours.ee

Tööpakkumise number
#143396

Asukoht:
muu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. märts 2008
Kuulutus sisestati:
5. märts 2008

Seoses firma laienemisega, otsib Eesti suurim reisikorraldaja Novatours OÜ täiendavat personali.

Vaata rohkem