Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68877

Reibas tööotsija

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööotsijana tasub Sinul registreerida ennast Uniq U andmebaasi, et meil oleks hea ülevaade Sinu oskustest ja kogemusest ning et need andmed oleks meile vajadusel koheselt kättesaadavad. Uniq U kaudu on võimalik leida töökoht Eestis ja välismaal.

Ootused kandidaadile

Eeldame sobivalt kandidaadilt ausust ja korrektsust ja reibast suhtumist töösse. Kasuks tuleb kindlasti erialane väljaõpe ja varasem töökogemus.

Välismaal töötamise eelduseks on kohaliku või inglise keele oskus vähemalt algtasemel. Keelenõue sõltub alati konkreetsest tööpakkumisest.

Otsime töötajaid ehitus-, tööstus-ja tootmis-, logistika-ja lao-, transpordi-, teenindus-, sotsiaal-ja tervise ning koristusvaldkonda.

Pakume omalt poolt välismaal kollektiivlepingutejärgset töötasu, vajadusel elamist tööandja sisustatud korteris soodsa lisatasu eest (tasu sõltub asukohast), töölähetuse korral päevaraha, tööriietust, vajalikku väljaõpet ja juhendamist enne tööle asumist.

Lisainfo

Külasta kodulehte aadressil www.uniq-u.com ja registreeri ennast meie andmebaasi.

Tööpakkumise number
#68877