Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320898

Rehvivahetaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime rehvivahetuse sügishooajaks tähtajalise lepinguga eelistatult kogemustega rehvivahetajaid oma teeninduskeskustesse.

  • Rataste montaaz ja demontaaz tõstukil ja tungraudadega
  • Rehvide montaaz ja demontaaz montaazpingil
  • Rataste tasakaalustamine balansipingil

Ootused kandidaadile

  • Kohusetundlikkus, korrektsus ja ausus
  • Võime kiirelt omandada töövõtted montaaz- ja balansipingil
  • Hea füüsiline vastupidavus ja soov teha pikki tööpäevi
  • Eesti keele valdamine suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Väärilist palka
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Väljaõpet kohapeal
  • Sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Ühele parimale soovinule saame pakkuda püsivat lepingulist tööd.

Tööpakkumise number
#320898

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
28. september 2013
Kuulutus sisestati:
23. september 2013

KUMMIBOX OÜ on 1998 a loodud ettevõte. Meie peamised tegevusalad on autokaupade müük ja autoteenindused, rehvide ning velgede müük ja rehviteenindused. Meil on Tartus 2 kauplus-teenindust ja Valgas 1 kauplus-teenindus. Autokauplusi ja -teenindusi reklaamime CARBOX kaubamärgi all, rehvikauplusi ja -teenindusi KUMMIBOXi nime all ning Valgas oleme liitunud CARSTOPi ketiga.

Vaata rohkem