Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308986

Rehvitöökoja juhataja/rehvitehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidukite (kaubik, sõiduauto ja maastur) rehvide montaaž ja -balanzeerimine kaasaegsete seadmetega ja muud kaasnevad tööd rehvivahetusel. (rehvide remont) Arvete koostamine ja rehvide müük. Töökoja korrashoid.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus on kohustuslik (iseseisvalt kõikide rehvitööde oskuslik toimetulek.)
Olulised omadused: ausus, töökus, hea suhtlemisoskus, väga hea füüsiline vorm, tehniline taip.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekesist tööd.
Meeldivat- ja noort meeskonda.
Head põhipalka ja tulemustasu ning rehvi müügist % lisatasu.
Soodustusi ja ühisüritusi peale hooaega!
Oma toodete omainimese soodustust.
Tööriided

Lisainfo

Tööaeg: E-R 10.00. - 19.00

Töökoht: Rocca Al Mare parklas (Paldiski mnt.102,Tallinn)

Tööpakkumise number
#308986

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
7. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
28. mai 2013

Rehvitakso OÜ on loodud 2007. aastal. Ettevõte pakub oma klientidele rehvivahetuse teenust hooajati kui nõudlus kõige suurem, samuti müüme laias valikus rehve ja velgi. Klientideks on mootorsõidukite omanikud: sõidautod, kaubikud ja maasturid.
Rehvivahetusel teostatakse sõidukitele rehvide balanzeerimist ja -montaaži.
Üha enam kasvab Eestis sõiduautode arv ühe elaniku kohta ning üha rohkem pööratakse tähelepanu rehvivahetuse mugavusele, kiirusele ja kvaliteedile.

Eestis on senini pakutud rehvivahetuse teenust statsionaarsetes ärihoonetes.
Rehvitakso OÜ on üks esimestest ettevõttetest oma uudse teenusega, mis pakub mobiilset rehvivahetuse teenust üle Eesti ning samuti pakutakse rehvivahetuse teenust Tallinna suuremates kaubanduskeskuste parklates ajutiste kollaste telkide all.

Rehvitakso OÜ on saavutanud kindla positsiooni Eesti turul.

Vaata rohkem