Värsked tööpakkumised

Rehvitehniku abi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 619652

Tööpakkumise number

619652

Töö kirjeldus

Otsime oma Peetri esindusse hooajaks rehvitehnikuid ja abilisi (Oktoober ja November)

Väljaõpe toimub kohapeal. Töö toimub meeskkonnas.

  • Autode tõstmine tõstukiga
  • Rataste vahetus
  • Rehvide toomine laost
  • Kui oskused siis ka rehvide montaaž ja balansseerimine
  • Pisemad abitööd

Nõudmised kandidaadile

  • Tehniline taiplikkus
  • Loogiline mõtlemine
  • Kohusetundlikkus
  • Eesti keele oskus

Kasuks tuleb:
  • Erialane autotehnika haridus
  • Eelnev töökogemus rehvitehnikuna

  • Kaasaegseid töövahendeid ja kvaliteetseid tarvikuid, mis teevad töö lihtsaks
  • Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu

Töö tehekase tulemuspalga alusel ja töötasu on korralik.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
23. september 2019
Brutopalk:
1767.00 - 3200.00 €/kuu

Rehvid Pluss OÜ on kiirelt arenev rehvidega tegelev ettevõte mis kuulub maailma suurimasse rehviketti Firststop (www.firststop.eu). Peamiseks väljundiks on rehvide jaemüük, pakume Eestis parimat hinnaklassi ja laia rehvivalikut tuntud tootjatelt. Pakume ka rehvivahetus teenust sõidu- ja veoautodele. Tänu meie edukale e-poele ( www.rehvidpluss.com ) oleme esindatud kõigis Eesti piirkondades. Meie kollektiiv on töökas, õpihimuline ja mis peamine sõbralik. Pakume meie era- ja äriklientidele asjatundlike nõuandeid ning mugavat ja kvaliteetset teenindust.

Rehvid Pluss OÜ uus ja kaasaegne töökoda on üle 300 m2 ja sisustatud kõige moodsama tehnikaga nii autoremondiks kui ka rehvitöödeks.

Rehvid Pluss OÜ on Bridgestone, Toyo, Firestone, Dayton, Goodyear ja Sava rehvide ametlik edasimüüja Eestis.