Värsked tööpakkumised

Rehvitehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 585162

Tööpakkumise number

585162

Töö kirjeldus

Otsime Tartu esindusse rehvitehnikut hooajaks Märts-Aprill

  • Rehvide remont
  • Rehvide montaaž ja balansseerimine
  • Pisemad abitööd

Nõudmised kandidaadile

  • Tehniline taiplikkus
  • Loogiline mõtlemine
  • Kohusetundlikkus
  • Oskus töötada nii iseseisvalt, kui ka meeskonnas
  • Eesti keele oskus
  • Kasuks tuleb:
  • Erialane autotehnika haridus
  • Eelnev töökogemus rehvitehnikuna

  • Kaasaegseid töövahendeid ja kvaliteetseid tarvikuid, mis teevad töö lihtsaks
  • Huvitavat tööd kiiresti kasvavas ettevõttes
  • Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu
  • Erinevaid soodustusi

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
11. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
13. märts 2019
Brutopalk:
Alates 900 kuni 1900 EUR kuus

Rehvid Pluss OÜ on kiirelt arenev rehvidega tegelev ettevõte mis kuulub maailma suurimasse rehviketti Firststop (www.firststop.eu). Peamiseks väljundiks on rehvide jaemüük, pakume Eestis parimat hinnaklassi ja laia rehvivalikut tuntud tootjatelt. Pakume ka rehvivahetus teenust sõidu- ja veoautodele. Tänu meie edukale e-poele ( www.rehvidpluss.com ) oleme esindatud kõigis Eesti piirkondades. Meie kollektiiv on töökas, õpihimuline ja mis peamine sõbralik. Pakume meie era- ja äriklientidele asjatundlike nõuandeid ning mugavat ja kvaliteetset teenindust.

Rehvid Pluss TARTU kaasaegne töökoda on sisustatud kõige moodsama tehnikaga nii autoremondiks kui ka rehvitöödeks.

Tartu töökoda

Rehvid Pluss OÜ on Bridgestone, Toyo, Firestone, Dayton, Goodyear ja Sava rehvide ametlik edasimüüja Eestis.