https://www.cvkeskus.ee/751464

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #751464

Rehvitehnik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõiduauto- veoauto- ja töösturehvide paigaldus, montaaz ja remont


Ootused kandidaadile


Kohusetundlik
Hea pingetaluvus
Kasuks tuleb varasem töökogemus tehnika valdkonnas

Eesti keele oskus

 


Ettevõte pakub

Stabiilset aastaringset tööd
Head põhipalka ja tulemustest sõltuvat lisatasu
Koolitusi Eestis ja välismaal


Tööpakkumise number
#751464
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Rehvitehnik
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!