Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53733

Rehvitehnik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:
Algaval rehvivahetushooajal sôidu- ja veoautorehvide vahetamine ja hooldamine.

Ootused kandidaadile

-Huvi töö vastu
-Tegutsemistahet
-Eesti keele oskus (kasuks tuleb ka vene keel)
-Soovitav varasem praktiline kogemus tehnika vallas.

Ettevõte pakub

-Kaasaegseid töötingimusi mõnusas kollektiivis.
-Võimalus olla üks oluline osa maailma suuruselt kolmandas ettevõttes.

Lisainfo

KANDIDEERIMINE TOIMUB:
- täites ära ankeedi ja märkides REHVITEHNIK konkursi www.adecco.ee MINU ADECCO alt

Töökoht asub: Tartus

Tööpakkumise number
#53733
Rehvitehnik