Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671704

Rehvitehnik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    2 G Baltic Company rehvikeskus otsib enda töökasse ja sõbralikku kollektiivi rehvitehnikut.

    Rehvitehniku töökohustuste hulka kuulub:

  • Rehvide montaaž, tasakaalustamine, vahetus ja remont.

Autoremondiluksepa kogemusega töötajale võimalust teostada ka sõiduautode hooldust, remonti ning diagnostikat.

Ootused kandidaadile

  • Kohusetundlik suhtumine töösse
  • Positiivne ellusuhtumine
  • Tehniline taiplikus ja loogiline mõtlemine
  • Oskus töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas.

  • Kasukus tuleb:

  • Varasem töökogemus rehvitehnikuna
  • Erialane autotehniku haridus

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Ametialast väljaõpet
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • Täiendkoolitusi
  • Ühitegevusi

Tööpakkumise number
#671704

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 1100 - 1800 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. november 2020
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2020

2 G Baltic Company OÜ on 2003. aastal asutatud ettevõte, mis keskendub veoautode, sõiduautode ja traktorite rehvide jae- ja hulgimüügile. Ettevõtte kontor ning töökoda asub Tartu külje all Tõrvandi tööstuspargis.

Vaata rohkem

Rehvitehnik