Värsked tööpakkumised

Rehvitehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93104

Tööpakkumise number

93104

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on rehvide paigaldamine ja remont.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerida võivad kõik tehnikahuvilised ja kohusetundlikud inimesed.

Pakume tööd sõbralikus väljakutsetele ja tulemustele orienteeritud kollektiivis ning head töötasu.

Lisainfo

Palume saata avaldus koos CV ja palgasooviga hiljemalt 9. veebruariks k.a. aadressil Vevid AS, Punane tn. 42, 13619 Tallinn või faksile 6112809. Täiendavate küsimuste korral helistage telefonil 50 45310.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2007

REHVID.COM on autorehvide ja velgede müügi, taastamise, remondi ja ladustamisega tegelev ettevõte. Oleme Eesti turul tegutsenud pikalt, meie klientide seas on ainuüksi ettevõtteid ligi 5000. Meie esindatavate kaubamärkide hulka kuuluvad MICHELINi, GOODYEARi, DUNLOPi rehvid, KUMHO rehvide ainumüügiõigus ning TIKKA naastud. Esindame Eestis ka uut, originaalset GREEN DIAMOND rehvide taastamise tehnoloogiat.