Värsked tööpakkumised

Rehvitehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 603503

Tööpakkumise number

603503

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda juurde ühte põhikohaga tehnikut

  • Rehvide remont
  • Rehvide montaaž ja balansseerimine (sõiduauto kui veoautorehvide)
  • Pisemad abitööd

Nõudmised kandidaadile

  • Tehniline taiplikkus
  • Loogiline mõtlemine
  • Kohusetundlikkus
  • Oskus töötada nii iseseisvalt, kui ka meeskonnas
  • Eesti keele oskus
  • Eelnev töökogemus rehvitehnikuna

Kasuks tuleb:
  • Erialane autotehnika haridus

  • Kaasaegseid töövahendeid ja kvaliteetseid tarvikuid, mis teevad töö lihtsaks
  • Huvitavat tööd kiiresti kasvavas ettevõttes
  • Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu
  • Erinevaid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
16. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2019
Brutopalk:
Alates 1388 kuni 2000 EUR kuus

Rehvid Pluss OÜ on kiirelt arenev rehvidega tegelev ettevõte mis kuulub maailma suurimasse rehviketti Firststop (www.firststop.eu). Peamiseks väljundiks on rehvide jaemüük, pakume Eestis parimat hinnaklassi ja laia rehvivalikut tuntud tootjatelt. Pakume ka rehvivahetus teenust sõidu- ja veoautodele. Tänu meie edukale e-poele ( www.rehvidpluss.com ) oleme esindatud kõigis Eesti piirkondades. Meie kollektiiv on töökas, õpihimuline ja mis peamine sõbralik. Pakume meie era- ja äriklientidele asjatundlike nõuandeid ning mugavat ja kvaliteetset teenindust.

Rehvid Pluss OÜ uus ja kaasaegne töökoda on üle 300 m2 ja sisustatud kõige moodsama tehnikaga nii autoremondiks kui ka rehvitöödeks.

Rehvid Pluss OÜ on Bridgestone, Toyo, Firestone, Dayton, Goodyear ja Sava rehvide ametlik edasimüüja Eestis.