Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #522630

Rehvitehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidukite (kaubik, maastur, sõiduauto) rehvide vahetus ja parandus.

Ootused kandidaadile

Kui oled aus, kohusetundlik, kiire õppija, hea tehnilise taibuga ja valdad eesti keelt, siis ootame sind oma meeskonda.
Eelnev töökogemus ei ole oluline aga tuleb kindlasti kasuks.
Kandidaadil võiks olla B-kategooria juhiluba.

Ettevõte pakub

Tööks vajalikke vahendeid.
Kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#522630

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
7. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
9. märts 2018

CVKeskus.ee klient

Rehvide ja velgede jae -ja hulgimüük, rehvitööd.

Vaata rohkem

Rehvitehnik