Värsked tööpakkumised

Rehvitehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 164773

Tööpakkumise number

164773

Töö kirjeldus

1. kohusetundlikku ja asjalikku suhtumist
2. vanust 21-35 eluaastat.

Nõudmised kandidaadile

1. varasemat praktilist kogemust tehnika valdkonnas

• eneseteostust pakkuvat huvitavat tööd pidevalt arenevas organisatsioonis
• head põhipalka ja töötulemustest sõltuvat lisatasu
• sõbralikke töökaaslasi ja kaasaegset töökeskkonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
17. september 2008
Brutopalk:
Alates 12300 kuni 17500 EEK kuus

OÜ “2 G Baltic Company” loodi 2003. aastal. Praegusel ajal kujutab “2 G Baltic Company” endast kiiresti arenevat firmat, millel on suur perspektiiv.
Firma peamiseks tegevussuunaks on tööstusrehv, veo-, ja sõiduautode rehvide paigaldamine ja müük.
Me pakume kõiki praegu olemasolevaid veoautode ja sõiduautode rehvide variante ja suurusi.
Meie partneriteks on Saksamaal, Hollandis ja Hiinas asuvad tootjatehased, mis räägib meie poolt müüdava toodangu heast kvaliteedist.
Koos autodele rehvide tarnega ja müügiga pakume me ka montaažteenuseid.
Meie hinnad on konkurentsivõimelised ent lisaks sellele pakume veel ka paindlikke maksetingimusi.
Tere tulemast “2 G Baltic Company” Rehvikeskusesse!