Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #731673

REHVITEHNIK SÜGISHOOAJAKS

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sõiduautode, maasturite, kaubikute rehvide ja velgede monteerimine, balansseerimine ja paigaldus

  • Töökoha ja tööriistade korrashoid

Ootused kandidaadile

  • Varasemat praktilist töökogemust rehvitehnikuna

  • Kohusetundlikku ja asjalikku suhtumist töösse

  • Head füüsilist vormi, rutiinitaluvust ja püsivust

Ettevõte pakub

  • Professionaalset meeskonda
  • Korralikke töötingimusi
  • Turu parimaid palgatingimusi (küsi lähemalt)
  • Heale mehele pakume tööd ka pärast hooaega

Tööaeg:                                          E-R 09:00 - 18:00

Tööle asumise aeg:                        niipea kui võimalik

Avalduste esitamise aeg:                kuni 15. oktoober

Avaldused saata:                            evert(at)tirestar.ee

Kontaktandmed:

Kontaktisik:                                     Evert Kreek, tegevjuht

Aadress:                                         Mäealuse 10, 12618 Tallinn

Internetiaadress:                             www.tirestar.ee

Tööpakkumise number
#731673