https://www.cvkeskus.ee/729080
REHVITEHNIK MUSTAMÄEL
Tööpakkumise number #729080

REHVITEHNIK MUSTAMÄEL

Minurehvid.ee
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Sõidukite rehvide montaaž, balansseerimine, remont ja muud kaasnevad tööd rehvivahetusel


Ootused kandidaadile

  • Positiivne eluhoiak ja kõrge töömotivatsioon
  • Ausus, korrektsus, töökus ja kohusetundlikkus
  • Pingetaluvus ja tehniline taiplikkus
  • Rehvitööalane töökogemus


Ettevõte pakub

    Omalt poolt pakume Sulle:

  • Konkurentsivõimelist palka
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Tööalast täiendkoolitust
  • Sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi


Tööpakkumise number
#729080
REHVITEHNIK MUSTAMÄEL
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
REHVITEHNIK MUSTAMÄEL
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!