Värsked tööpakkumised

Rehvitehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 605566

Tööpakkumise number

605566

Töö kirjeldus

AS Rehvimeister tegeleb veoautorehvide tootmise ja müügiga. Seoses uue rehvikeskuse valmimisega võtame tööle rehvitehniku. Tööülesandeks on rehvide paigaldamine esmaspäevast reedeni, kella 8.00-17.00. Töö on sisetingimustes.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame head füüsilist vormi ja pealehakkamist. oma auto olemasolu, kuna meie juurde ei käi ühistransport.

Pakume palka 1950 - 2000 eur (bruto), uut kaasaegset töökeskkonda. Oleme tõstnud igal aastal kõikide töötajate palkasid. Väljaõpe meie poolt, ei eelda varasemat kogemust.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2019
Brutopalk:
Alates 1950 kuni 2000 EUR kuus

Kummirehvide ja sisekummide tootmine; kummirehvide protekteerimine ja taastamine